اخبار

جنجالی ترین نظرسنجی هواداران استقلالی و پرسپولیسی در آسیا

نظر سنجی بهترین هواداران در آسیا از سوی استقلالی ها و پرسپولیسی ها

پس از نظر سنجی های انجام شده توسط AFC برای انتخاب بهترین بازیکنان هر پست در قاره آسیا و موفقیت ایرانی ها این بار شاهد انتخاب بهترین هواداران فوتبال آسیا و اعلام نظرسنجی از سوی سایت AFC هستیم. به جرات می توان گفت این نظر سنجی می تواند اتفاقی خاص مابین طرفداران دو تیم ایرانی باشد.

به گزارش ورزش ۱۱ – حضور طرفدار دو تیم پرطرفدار ایرانی در بین کاندیداهای نهایی خود افتخاری برای فوتبال ما محسوب می شود اما انتخاب یکی از این تیم ها می تواند قدرت هواداری این تیم را بر رقیب دیرینه خود نشان دهد. باید منتظر ماند و دید کدام یک از این دو تیم با رای مستقیم طرفدارانش به عنوان بهترین تیم از لحاظ هوادار انتخاب خواهد شد.

در این نظر سنجی علاوه بر هواداران  استقلال و پرسپولیس از ایران فقط سه تیم دیگر از سطح قاره کهن حضور دارند. تیم های کاشیما آنتلرز ژاپن، تیانجین چین و گوانگژو اور گراند چین دیگر تیم های حاضر در این نظر سنجی هستند. نکته قابل توجه عدم حضور تیم های عربی در این لیست می باشد.

در این نظر سنجی که برای انتخاب بهترین هوادار انجام شده است دو هوادار استقلال و پرسپولیس به جمع ۵ هوادار نهایی راه یافته اند. این هواداران مسعود طوسی از استقلال و محمد احمدی از پرسپولیس می باشند که طرفداران دو تیم می توانند هرکدام با رای دادن به آن ها طرفدار تیم مورد علاقه خود را انتخاب نمایند.

طرفداران دو تیم استقلال و پرسپولیس می توانند از طریق لینک goo.gl/jUhHoz برای رای دادن در این نظر سنجی اقدام نمایند.

بازگشت به لیست