معرفی تجهیزات

تایل کورت کفپوشی مناسب و مقاوم برای اماکن ورزشی

تایل کورت زمین ورزشی

تایل کورت یکی از انواع کفپوش‌های ورزشی به حساب می‌آید که بسیار مقاوم، جذاب و مقرون به صرفه هستند.

این کف پوش‌ها در دماهای پایین و بالای صفر درجه چه در فضاهای داخلی یا خارجی بدون تاثیر پذیری از میزان رطوبت زمین و هوا مقاوم هستند . به همین دلیل در مناطق مرطوب می تواند به راحتی و بدون مشکل در طول مدت عمر خود در خدمت ورزشکاران باشد.

مقاومت بالا کفپوش تایل کورت

تایل کورت در برابر سرما، گرما و رطوبت مقاوم بوده و در برابر اشعه UV محافظت شده است، بدین ترتیب در فضای باز و زیر آفتاب در طول مدت بهره برداری با کمترین میزان تغییر رنگ در آن مواجه خواهید بود.

این کفپوش قابلیت این را دارد تا تجهیزات مختلف ورزشی مانند دروازه‌های متحرک فوتبال و بسکتبال، تیر والیبال ، انواع میزهای ورزشی، لوازم بدن‌سازی  و حتی صندلی را بدون آسیب رساندن به کفپوش بر روی آن نصب و یا جابجا شود. همچنین چنانچه قسمتی از کفپوش به هر دلیل صدمه ببیند با هزینه‌ای بسیار ناچیز با زمانی کمتر از  یک دقیقه توسط خود بهره بردار قابل تعمیر و جاگذاری است .

تایل کرت این امکان را فراهم کرده تا شما بتوانید زمین ورزشی خود را به یک زمین چند منظوره تبدیل نموده و با افزایش حق انتخاب برای مشتریان خود موجب افزایش زمان استفاده از فضای ورزشی و درنتیجه بالارفتن درآمد مجموعه گردید.

صرفه اقتصادی در اماکن ورزشی

در شرایط موجود چنانچه بخواهید بستری برای نصب کفپوش در فضای باز یا بسته ایجاد کنید باید هزینه‌ی بسیار زیادی برای زیرسازی ، موزاییک کردن و سنگ زدن آن در بودجه‌ی خود در نظر بگیرید، علاوه بر این زمان زیادی را باید صرف این آماده سازی کنید ، در این مرحله این کفپوش می‌تواند با حذف این زمان و هزینه های ناشی از اجرای زیرسازی بر روی بستری از سیمان صاف شده و یا خاک فشرده و در هر شرایط آب و هوایی در کوتاه ترین زمان نصب و آماده به بهره برداری برسد.

کفپوش تایل کورت

تعمیر، نگهداری و نظافت آسان تایل کورت                          

این کفپوش طوری طراحی شده که در صورت آسیب دیدن با هزینه بسیار ناچیز در زمانی بسیار کم توسط خود بهره بردار تعمیر و بدون آنکه محل تعمیر مشخص شود کفپوش به شکل اولیه درآید.

در خصوص نظافت سالن هایی که ازتایل کورت استفاده کرده‌اند ذکر این نکته کافیست که بدون نیاز به تجهیزات خاص می توان سالن را به راحتی تمیز و سطح آن را از آلودگی پاک نمود؛ به نحوی که بعد از یک نظافت خوب و کامل سالن شما به شکل روز اول در خواهد آمد .

موارد استفاده از تایل کورت

 اماکن ورزشی،سالن‌های چند منظوره  ورزش‌های توپی با ترکیب رنگ‌های متنوع و زیبا جهت ورزش‌های گوناگون مانند انواع ورزش‌های توپی همچون فوتبال، بسکتبال، والیبال، تنیس، بدمینتون و… و یا ورزش‌های غیر توپی مانند اسکیت، ورزش‌های رزمی ، مدارس ، مراکز اجتماعی، استراحتگاه‌ها و دیگر محل‌های تفریحی برای پوشش با تایل کورت مناسب و مقرون به صرفه هستند.

کارشناسان شرکت آسیم  Asiim.ir می توانند مشاورشما در تهیه ، طراحی و نصب تایل کورت های مناسب برای شما باشند.

بازگشت به لیست

نوشته های مشابه

1 دیدگاه در “تایل کورت کفپوشی مناسب و مقاوم برای اماکن ورزشی

نظرات بسته شده است.