اخبار

معاون باشگاه استقلال: از شکایتمان به دادگاه CAS منصرف نشده‌ایم

علی خطیرمی گوید بر خلاف شایعات، این باشگاه از شکایتش به دادگاه CAS بابت بازی سوپرجام منصرف نشده است.

به گزارش ایسنا، معاون باشگاه استقلال تهران در خصوص اینکه گفته می شود استقلال از شکایتش به دادگاه CAS به خاطر هزینه های بالا منصرف شده است اظهار کرد: این مساله به هیچ وجه صحت ندارد. استقلال برای رسیدگی به این پرونده درخواست یک قاضی کرده بود ولی گویا کسانی که احتمالا می خواستند استقلال را اذیت کنند درخواست 3 قاضی کرده بودند و همین مساله هزینه ها را بالا می برد که دادگاه CAS  با درخواست یک قاضی باشگاه استقلال موافقت کرد.

او ادامه داد: هزینه یک قاضی 22 هزار فرانک است. باشگاه استقلال باید این هزینه را پرداخت کند. اما ما به طرفین یعنی باشگاه پرسپولیس، سازمان لیگ و فدراسیون فوتبال گفتیم هزینه ها بین 4 طرف تقسیم شود چون اگر رای به نفع استقلال صادر شود همه این هزینه ها به عهده آنها خواهد بود. البته با این پیشنهاد ما کسی موافقت نکرد. ما این هزینه را پرداخت می کنیم و هواداران بدانند که باشگاه استقلال از حق آنها تا آخر دفاع می کند.

خطیر که با رادیو تهران صحبت می کرد درباره بازی پنجشنبه این تیم با سایپا در جام حذفی هم اظهار کرد: وقتی ما میزبان هستیم باید در ورزشگاه آزادی از حریف پذیرایی کنیم و نمی توانند ما را مهمان کنند. بازی یا باید در ورزشگاه آزادی برگزار شود یا به تعویق بیفتد که احتمالا بازی در همان ورزشگاه آزادی در روز پنجشنبه برگزار می شود.

بازگشت به لیست