زمین چمن مصنوعی ورزشی فوتبال روباز روستاي گوري

گوری، یکی از روستاهای زیبا و مهم در دهستان دولاب بخش حرا شهرستان قشم در استان هرمزگان واقع شده است. این روستا به دلیل موقعیت جغرافیایی منحصر به فرد و مرکزیتش نسبت به سایر روستاها، جذابیت‌های فراوانی دارد.

این روستا در فاصله ۱۰۰ کیلومتری شهرستان قشم واقع شده است وبا جمعیتی بالغ بر ۷۰۰ نفر، جزو جوامع پویا و پرانرژی است. این روستا به دلیل میزان مهاجرت پذیری بالا و نرخ رشد ۲۰ درصدی جمعیت، از مزیت‌های مختلفی برخوردار است که به تدریج آن را به یک مرکز فعال و پویا در منطقه تبدیل کرده است.

 

چمن مصنوعی

برای کسب اطلاعات بیشتر اینجا کلیک کنید.

گوری با تاریخچه‌ای طولانی و فرهنگی غنی، از جاذبه‌های گردشگری منحصر به فردی برخوردار است. طبیعت زیبا، اراضی کشاورزی حاصلخیز و مهربانی مردم این روستا، گردشگران را به خود جلب کرده و آنها را در آغوش گرم خود می‌پذیرد.

مردم گوری با حفظ سنت‌ها و رسوم خود، به نگهداری فرهنگ محلی می‌پردازند و به عنوان نمایندگان فعال از هنرها و صنایع دستی محلی بهره می‌برند. این ارتباط با میراث فرهنگی، به گوری زیبایی و وجهه خاصی بخشیده است.

در نهایت، گوری با طبیعت بکر، فرهنگ متنوع و انسان‌های مهمان‌نواز، مکانی قابل توجه  در آغوش جزیره قشم است که هر ساله مسافران جدیدی را به خود جلب می‌کند و آنها را در میان آرامش و صلح طبیعت خود می‌پذیرد.

 

زمین چمن مصنوعی ورزشی فوتبال

متراژ زمین: 1024 مترمربع

کاربری زمین ورزشی: مناسب برای ورزش فوتبال

جنس کفپوش اجرا شده: چمن مصنوعی

مجری طرح: شرکت ایده گستر آسیم

چمن مصنوعی

 

بازگشت به لیست

نمونه کارهای مشابه